Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
38 postów 793 komentarze

Polityka globalna

Anna-PK - Żona, matka, właścicielka psa o imieniu Maja.

Demokracja, szpiedzy i... reszta.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stany Zjednoczone chlubią się demokracją i tradycję demokracji propagują na cały świat. Istnieje nawet popularna teza o politycznej amerykańskiej właściwości w związku z tym związanej, która nazywa się „American exceptionalism”.

Oznacza ona, ze USA jakoby jest powołane do przekształcenia polityki światowej według własnej koncepcji demokracji.

Na czym polega amerykańska demokracje? Chodzi oczywiście o podział władzy między trzy czynniki, które się nawzajem sprawdzają: checks and balances,  mechanizm kontroli i równowagi: władza prezydencka, władza parlamentu i sądownictwo- na strazy prawa.

Teoretycznie to tak wygląda, ale ja mam poważne do tego zastrzeżenie. Czym w USA jest Pentagon i siły takie jak CIA? Pytanie to wiąże się ściśle z rolą jakie te organizacje pełnią. Jeżeli CIA  przedstawia swoje tezy dla prezydenta lub kongresu w jakiejś sprawie, np. zagrożenia, to właściwie, wpływa na przyszłe decyzje polityczne. A jeżeli te materiały nie są prawdziwe? Pamiętam jak Colin Powell, sekretarz  stanu w rządzie Busha młodszego, przed atakiem na Irak, pokazywał w ONZ rurki z radioaktywnym piaskiem pustyni irackiej, jako dowód na istnienie BMR.

Następnie w Helsinkach po rozmowach prezydentów Trumpa i Putina, na konferencji prasowej, pytano Trumpa o problem mieszania się Rosji do amerykańskich wyborów. Trump odpowiedział, że Putin wszystkiemu zaprzecza i Trump mu wierzy. „To ty nie wierzysz własnemu wywiadowi?” Oburzyli się dziennikarze!

I teraz dochodzę do słynnego już dzisiaj w bieżącej polityce amerykańskie tzw. „dossier” , czyli paszkwilu  jaki na zamówienie Partii Demokratycznej wysmażył brytyjski były członek wywiadu, Christopher Steele. To co on tam napisał, to zwyczajnie szanujacy się człowiek wstydzi się powtarzać. Piszę to aby unaocznić jak to wygląda. 

Stille był 22 lata pracownikiem MI6 i  szpiegował w Moskwie jeszcze w czasie komunizmu. Teraz zajmuje się prywatnymi zamówieniami. Ponoć ma tam jakieś powiązania i znajomości w Moskwie, więc Partia Demokratyczna USAuznała go za autorytet. W tym “dossier” Steele napisał, że w czasie pobytu Trumpa w Moskwie, z okazji wyborów Miss Piękności w 2013roku, Trump w hotelu zabawiał się z prostytukami, a w pokoju hotelowym w którym mieszkał Obama, na łóżko na którym Obama sypiał, kazał prostytutkom nasikać, to był „ golden shower”, „złoty deszcz”. Właśnie to „dossier” dało początek działaniom przeciwko Trumpowi.

Cały ten przydługi wstęp jest po to, aby dojść do tego co się dzieje  w Wielkiej Brytanii, jakie wpływ szpiedzy mają na politykę brytyjską. Okazuje się bowiem, że Steele badał otrucie polonem Litwinienki, a premier Theresa May dostała dowody i ostrzegała Putina, aby nie mieszał się do referendum, czy brytyjskich wyborów. A otrucie Skripalów? Te  wszystkie informacje są od wywiadu. Właśnie jest wielkie oczekiwanie na raport w tej sprawie,bo podobno te referendum i potem „brexit” to sprawa Putina.

 Referendum! Demokratyczna wypowiedź sewerana całego UK, zwyczajnie potężny Putin Brytyjczykom zmanipulował.  Jest już raport  gotowy w tej sprawie, ale premier Boris Johnson raport przytrzymuje, ze względu na wybory i inne zawirowania w brytyjskiej polityce. Jak będę coś wiedzieć to napiszę.

Wracam więc do mojego pytania na początku; gdzie jest ta demokracja, kiedy wszystkim steruje Moskwa? O tym gdzie uderzy amerykańska rakieta, też decyduje wywiad. Pentagon, natomiast, decyduje jak, kiedy i gdzie  wybuchnie wojna. Tak więc ani tych z wywiadów, ani tych generałów wojska, nikt demokratycznie nie wybierał, ani nikt na nich głosów nie oddawał, a przecież rządzą.

 

KOMENTARZE

 • @Anna-PK
  Warto przypomnieć dlaczego napadnięto na Libię . http://mediumpubliczne.pl/2016/04/kaddafi-zostal-zabity-pomysl-zlotego-dinara-maile-hillary-clinton/ Ciekawe gdzie jest Libijskie złoto teraz ?. Salute 5* .
 • @Repsol 21:47:12
  Zgadza się. To był plan Clintonowej i Sarkozyego. W Libii, u Kaddafiego, pracowało chyba ze 3mln Murzynów z Afryki Równikowej, teraz ci wszyscy, którzy nie utoną, starają się dotrzeć do Europy.
 • Sama prawda 5*****
  Amerykańska demokracja ? Proszę o litości ! Tylko człowiek bez płatów mózgowych jeszcze w coś takiego jak amerykańskia demokracja wdepnie. Kraj od uzyskania niepodległości od GB i po zniesieniu niewolnictwa przez długie lata bo aż do lat 70 tych XX wieku stosował w południowych stanach rasistowskie prawo, segregacje rasowe w szkolnictwie różnego stopnia łącznie z uniwersytetami , w komunikacji a nawet w restauracjach. USA uparcie także wspierała aż do lat 90 tych XXw. rasistowskie reżimy w Rodezji i w Południowej Afryce.
  Cdn w moim artykule... . Który niebawem zamieszczę.
  A teraz daję ☆☆☆☆☆
  Pozdrawiam.
 • Demokracja na zachodzie nie istnieje i nigdy nie istniała.
  Tam nie ma i nigdy nie było takich tradycji.
  To przecież kraje kolonialne dla których państwowy bandytyzm jest tradycją narodową.
  To przecież kraje od wieków rządzone przez najróżniejszą oligarchię kiedyś rodową a dzisiaj żydowską.

  To tylko pod wpływem rewolucji w Rosji zachód założył maseczkę "demokraty".
  Gdy ZSRR upad`l to zachód tę maseczkę odrzucił i przystąpił ochoczo do kontynuacji kolonialnych grabieży w tym w Europie wschodniej ale i Libii, Iraku, Syrii...

  Zachód to międzynarodowe bandziory tu mam na myśli nawet nie rządzące tam marionetki ale stojących za nimi oligarchów którzy podejmują w istocie kluczowe decyzje.
  Zachód to dyktatura Oligarchów przypudrowana tylko na demokracje.

  Nie istnieje demokracja w której funkcjonują oligarchowie..
  Siła ich finansów zawsze prowadzi do przejęcia przez nich władzy, stanowienia dogodnego dla nich prawa (np podatkowego, karnego..)
  a to zawsze prowadzi do dyktatury Oligarchów niezależnie od tego jak ją przypudrowują sprzedajne media.

  Solidaruchom którzy nas do zachodniego zbrodniczego burdelu wciągnęli kiedyś Polacy podziękują.
 • @Oscar 08:03:13
  Rewolucja w Rosji była powodem zgody zachodnich władz na powstanie organizacji robotniczy, tzn. związków zawodowych. Już teraz widać, że przywileje takie jak stałe umowy o pracę znikają, królują krótkotrwałe umowy, gdzie zatrudniony sam się ubezpiecza i sam opłaca koszty zatrudnienia. Nawet stewardessy na liniach lotniczych muszą same sobie zafundować mundur i opłacić ubezpieczenie.
 • @Anna-PK 15:15:02
  Zgadza się.
  Zachód swój dobrobyt zawdzięczał swojemu wrogowi czyli ZSRR.
  To rywalizacja systemów zmusiła właścicieli zachodu (oligarchów) do poluzowania swoim niewolnikom ekonomicznych kajdanów.

  Jak upadł ZSRR to właściciele zachodu już nie czuli się zobligowani do utrzymywania wysokiego poziomu życia na tzw zachodzie.
 • @Oscar 16:18:53
  W Polsce jest ciągła "wojna z komuną", ale większość ludzi w miastach mieszka w blokach, które zostały zbudowane za komuny, zdobyła porządne wykształcenie, na które by nigdy nie było stać bez komuny.
  Polacy przed wojną byli albo alfabetami, albo mieli minimalne wykształcenie. Proszę zauważyć, ze komuna w Polsce trwała 45 lat, a demokracja już trwa lat 30 i warto porównać jakie osiągnięcia są tych dwóch okresów.
 • @Anna-PK 16:29:09
  analfabetami a nie alfabetami. :)
 • @Anna-PK 16:29:09
  Zgoda podobnie widzę rzeczywistość.
  Dodam tylko że komuna odbudowywała kraj po straszliwej II wojnie światowej... i to w warunkach wieloletniego permanentnego embarga na wszystko ze strony zachodu.
  Wiemy jak zachodnie embargo wpływa na gospodarkę krajów na przykładzie innych kiedyś zasobnych krajów na które zachód nakłada embargo.
  (Irak, Kuba, Wenezuela, Iran , Korea Pn...)

  Gdy za PRLu był swobodny dostęp do technologii zachodnich to PRL byłby jednym z najlepiej rozwiniętych krajów na świecie..
  W PRL zaczęto zmiany od postawienia na wysoki poziom edukacji a zaczynano od masowego analfabetyzmu.
  Wykształcono bardzo dobre kadry techniczne i naukowe... które mimo embarga rozwijały gospodarkę Polską we wszystkich kierunkach.

  Solidaruchy wyłącznie kradną, wykorzystują dorobek PRLu i niczego wielkiego nie budują w Polsce... autostrady były budowane za pieniądze z UE , pieniądze rozkradziono a wykonawcy nie dostali zapłaty i masowo bankrutowali..
  Co ciekawe nie ma w tej sprawie jakichś głośnych śledztw.
  Pewnie kradzież zorganizowali dobrze ustawienie we władzach Polski tu mam na myśli nadzorców Polski nie marionetki z solidarności.
 • @Oscar 08:03:13
  5*
 • @Alfax 02:10:14
  5*
 • RAM napisał:
  "Bloger powinien posiadać bardzo rzetelną wiedzę, w przeciwnym razie, jego bazgranina wprowadza czytających w błąd!" :) - a ta "wiedza" "rzetelna" jest "podawana" tylko w dwóch "rozgłośniach: Thierry Meyssan i Maurizio Blondet. Mają monopol! na rzetelną wiedzę, prawie albo bardziej niż Rita K. :) Panie Ram- myśmy się wyleczyli i nauczyli samodzielności. Czytamy sami:). I ... o zgrozo!, jesteśmy poliglotami! Wiedział Pan? :)
  Pozdrowienia ze świata blogerów, dziennikarzy i korespondentów/obserwatorów... :)
 • @JimA 17:32:23
  Oczywiście, ma Pan rację. Jak się ludzi lubi, to akceptuje się ich albo takimi jakimi są, a w drastycznych przypadkach, kiedy są zagrożeniem, to się ich unika.
  Wiedza na tematy społeczne nigdy rzetelna nie jest, bo zmienia się co parę lat na skutek mody lub zawirowań politycznych. A na koniec wychodzą na światło dzienne najbardziej tajne tajemnice.
  Pozdrawiam serdecznie.
 • @Anna-PK 17:49:18
  "Wiedza na tematy społeczne nigdy rzetelna nie jest"- jeszcze zależy od zakątka świata! i to już nie jest kwestia mody... tylko aktualnego immama albo rabina... :) "A na koniec wychodzą na światło dzienne najbardziej tajne tajemnice."- do tej pory, czasem w ogóle nie wychodziły. Teraz właśnie możemy to zrobić lepiej... choć!- to nie jest takie proste, naładować baterię na pustyni... i oni o tym wiedzą... Stąd: "Bogowie Informacji" /propagandy/dezinformacji... :)))
  Ukłony :)
 • @Autor
  *5
 • @Anna-PK 22:41:03 Hello ! : )
  Hello Anna... : )

  Usmialam sie... ; )
  Dobre pytanie...
  gdzie jest ta demokracja, kiedy wszystkim steruje Moskwa?

  PIEKNA DEMOKRACJA jest TYLKO w Moskwie...
  u Blogoslawionego Cara Putina I....
  Jak JUZ Car Putin WYGRAL WYBORY PREZYDENCKIE w XI 2016
  w USA...
  to Rosyjscy DEMOKRACI & duchowienstwo ROSJI...
  postanowilo szybko BEATYFIKOWAC za zycia Cara Putina...
  od XI 2016 Car Putin jest SWIETYM CERKWI Rosyjskiej
  I Jego Oficjalny TYTUL :
  BLOGOSLAWIONY CAR PUTIN I-wszy ! : )

  ( I ja GO KOCHAM tez ! : ) ; ) bo to PIEKNY & MADRY Chlopiec...

  Skripal& Litwinienko= ZDRAJCY ! a zdrajcom NALEZY sie KULA w LEB!
  Bezdyskusyjnie...
  Poza tym to obywatele Rosji... a Rosja -KRAJ DEMOKRACJI PIEKNEJ
  moze robic ze swoimi tfu! na psa urok !obywatelami-ZDRAJCAMI
  co tylko zechce...
  Zaden to angolii interes!

  Angole maja swoich ETATOWYCH- zdrajcow...
  rozpuszczonych jak dziadowskie bicze....
  Zdrajcow w RZADZIE UK...ktorych nalezaloby SKROCIC - o WREDNY LEB !
  !1- Dobry snajper od aliantow=USA
  zalawilby PUBLICZNIE SPRAWE...
  aby RESZTA ZDRAJCOW angielskich...
  srala w gacie ze strachu....

  xxx
 • @JimA 17:32:23
  @JimA 17:32:23
  RAM napisał:
  "Bloger powinien posiadać bardzo rzetelną wiedzę, w przeciwnym razie, jego bazgranina wprowadza czytających w błąd!" :) - a ta "wiedza" "rzetelna" jest "podawana" tylko w dwóch "rozgłośniach: Thierry Meyssan i Maurizio Blondet.
  xxxxxxxxxxxxxx
  To PIEKNIE napisales... : ) W PUNKT!
  Kanaly INFO RAM-a to informacje via italianskich BLAGEROW...
  gdzie TO INFO- trzeba przesiewac przez DURSZLAK aby oddzielic DROBINY PRAWDY od wodolejstwa... : )

  Nie lubie Ram-a...bo jeszcze na swojej stronce tu...sie odgraza..ze bedzie KASOWAL komentarze...
  ktorych NIE lubi...
  Moj tez wykasowal... : / I potem ZABLOKOWAL....dal BAN-a..
  Do BAN-ow na Portalach to sie juz przyzwyczailam... : /

  LISTA BAN-ow dla mnie jest Dluuuuuuuuuuuuuuzsza anizeli LISTA Schindlera!

  ; /
 • @panna ewcia 21:46:50
  "Dobry snajper od aliantow=USA
  zalawilby PUBLICZNIE SPRAWE...
  aby RESZTA ZDRAJCOW angielskich...
  srala w gacie ze strachu...."
  Ewcia, daj spokój. :)
  dobrej nocki
 • @JimA 21:57:29
  @panna ewcia 21:46:50
  "Dobry snajper od aliantow=USA
  zalawilby PUBLICZNIE SPRAWE...
  aby RESZTA ZDRAJCOW angielskich...
  srala w gacie ze strachu...."
  Ewcia, daj spokój. :)
  dobrej nocki

  JimA 02.11.2019 21:57:29
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  @JimA 21:57:29
  Jeszcze nie ide spac.... : )
  DOBRZE napisalam... bo sie znam na tym ; )
  na snajperach ..oczywiscie
  snajperach PROFESJONALNYCH amerykanskich..

  vide: Prezydent USA Kennedy...
  zamordowany na ROZKAZ mafii masonskiej parchatej USA
  w spektaklu PUBLICZNYM w DALLAS
  ( zabojstwo PUBLICZNE Prezydenta USA)
  brali udzial PROF snajperzy USA!

  I reszta/kilku tzw. 1wszo planowych aktorow ze strzelbami mysliwskimi..
  Dla HUKU...glosniejszego
  i dreptanych DUUUZYCH sladow zostawionych nieprzypadkowo...

  MAJA Amerykancy (USA snajperzy) doswiadczenie... ???
  Maja!
  od tamtej pory... Wszyscy Prezydenci USA chodza jak psy tresowane na sznurku...

  xxx : )
 • @panna ewcia 22:10:17
  Okcia Ewcia
  "Jeszcze nie ide spac.... : )
  DOBRZE napisalam... bo sie znam na tym ; )
  na snajperach ..oczywiscie
  snajperach PROFESJONALNYCH amerykanskich.."
  dawaj!
  opowiadaj o snajperach... cokolwiek :)
  Słuchamy
 • @panna ewcia 22:10:17
  Panno Ewciu, ukłony i podziękowanie z miłe słowo.
  Pozdrawiam.
 • @Oscar "Demokracja na zachodzie nie istnieje, nigdy nie istniała" - Demokracja w USA nigdy nie istniała, ale niedługo już dotrze
  tam oficjalnie i to będzie ostatni gwóźdź do trumny wbity Amerykanom przez katolików ŚWIĘTEGO CESARSTWA ROMAJSKIEGO.

  http://alfax-2020.neon24.pl/post/151385,usa-i#comment_1596962


  https://pics.me.me/america-not-a-democracy-it-is-a-constitutional-republic-it-4933004.png

  Bogumił Boguchwał
 • @JimA 17:32:23
  .


  http://alfax-2020.neon24.pl/post/151385,usa-i#comment_1596942


  https://i1.wp.com/www.nuttyhistory.com/uploads/1/2/1/5/12150034/498779_orig.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @panna ewcia 21:46:50
  .


  http://alfax-2020.neon24.pl/post/151385,usa-i#comment_1596975  https://2fh5i43wsx5r19eigo3r7ifi-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2018/11/a-republic-if-franklin.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @JimA 22:24:20
  JIMI>>>JIMMMI...

  czemu ty sie ze mnie nabijasz...???
  : )
  usmialam sie...jestes FAJNY! rozsmieszasz mnie... : )
  Juz napisalam o tych PROF snajperach ! z usa!

  Jak alianci USA nie beda chetni do wyslania snajpera made in USA
  do UK... z misja DYSCYPLINOWANIA zdrajcow anielskich !
  to jest jesze pomysl nr2:
  Angole moga poprosic PIEKNEGO Sultana Erdogana
  aby przyslal jakiegos Turka...
  albo RACZEJ -- moze KURDA!
  z misja wspolpracy krajow NATO w ..
  ROZWIJANIU DEMOKRACJI w UK...
  Turki kurdyjskie/kurdy tureckie maja tez PROF snajperow
  specjalizujacych sie w ODSTRZALE ZDRAJCOW ( vide: sprawa ODSTRZALU rosyjskiego Abmasadora w Turcji pare lat temu... : )
  ; ) nie chce mi sie szukac do tego linku..online..
  ale moze ktos to jeszcze pamieta.. )

  Nie wiem tylko czy Piekny Sultan Erdogan na to pojdzie z UK..
  bo on nie lubi WREDNYCH&FALSZYWYCH angoli !

  xxx : )
 • @Krystyna Trzcińska 22:40:49
  @Krystyna Trzcińska 22:40:49
  Piekne...
  Krysia vel Bogumił Boguchwał to... : )
  ZAWSZE! zajezdza z szykiem na salonik w NEON 24 !
  Z CALA wystawka... przenosna wystawa- MALARSTWO
  z Muzeum Narodowego USA!

  Portrety mowiace -- nowy styl w amerykanskim malarstwie...

  jakie to ma TERAZ znaczenie- demokracja-republika usa..?
  W przyszlosci USA- beda poszatkowane...STANY rozdzielone na
  osobne..samodzielne panstewka...

  KARMA wraca... whatever goes around comes around !

  : )
  xxx
  xxx
 • @panna ewcia 23:01:56
  Ewa, no to jest proste... oni są niewarci nawet packi na muchy a co dopiero, żeby się snajper składał. Coś jeszcze? ... Ale wiesz, ja z wierzeniem walczył nie będę... po co? :)
  Pozdrówka
 • @JimA 23:13:27
  Jim...
  zajrzyj na czolowke Neon stronki..
  RAM sie obudzil... i sie awanturuje..
  bo byl tu na tej stronie...CZYTAL wpis...
  : /

  Awantura bedzie WLOSKA makaroniarza...
  czy TRUMP w Rosji nasikal na rosyjska prostytutke...
  czy tez Pani PROSTYTUTKA nasikala na Donalda
  ?
  WAZNE jest tylko 1 RZECZ w tej sprawie :
  Czy Donald jej zaplacil ??? I ILE$$$$$$$$ ???
  I czy przed umowa o ZLOTY Rosyjski Deszczyk ???
  Czy potem....??
  Jak ja bym miala ta usluge dla TRUMPA wykonac-OLAC go moim cieplym moczem...
  to ZAZADALABYM KASY$$$$$ przed zdjeciem majtek!
  To na bank! I TYLKO CASH $$$$...

  ale czy Trump nosi GOTOWKE przy sobie ????
  Bo ja kart KREDYTOWYCH FED LTD banku USA
  NIE akceptuje !

  : )

  xxx
 • @panna ewcia 23:23:24
  Ram mnie zbanił. Rozumiem blogera, chciał mieć monopol tłumaczenia- no długo to trwało, ponad rok... ale Polacy nie gęsi ;) i złamali enigmę... :)
  Coś dodać?
  Wiesz, nie wiem, reszta jest mało istotna, tak sądzę.
  "czy tez Pani PROSTYTUTKA nasikala na Donalda"- to są żydowskie zabawy i ... mnie nie interesują, nie bawią, nie jarają..., po prostu: nie. To, jeśli jest, to jest sprawa Donalda Te. Szkoda czasu. :) mojego, twojego, naszego... nie sądzisz? lubisz takie bagno? :)
 • @JimA 23:42:10
  Ram mnie zbanił...
  xxxxxxxxxxxx
  @JimA 23:42:10

  Masz BAN! u tej mafii italianskiej ????
  SZOK! nie smuc sie...
  : / tez mam tam BAN! : / On mnie nie lubi...
  xxxxxxxxxxxxxx
  "czy tez Pani PROSTYTUTKA nasikala na Donalda"- to są żydowskie zabawy i ... mnie nie interesują, nie bawią, nie jarają..., po prostu: nie. To, jeśli jest, to jest sprawa Donalda Te. Szkoda czasu. :) mojego, twojego, naszego... nie sądzisz? lubisz takie bagno? :)
  xxxxxxxx
  eeeeeeeeeee.... tam... jakie BAGNO ??
  przeciez ona nie sikala konewkami wody...???
  Przewaznie to sie robi-- TAK -
  mezczezni fajni lubia bawic -
  w wannie..lub jakuzzi....
  woda dookola...plusk...plusk...fale Dunaju....
  I ON oczy zamyka...marzy... ze on jest niewolnikiem...
  I jego DOMINA karze go...
  bo byl niegrzeczny...
  I sika na niego...na twarz...tors...
  ; )
  SILNI( zewnetrznie) mezczyzni * biznesmeni/politycy/bankierzy)
  to lubia takie sado-maso zabawy...
  Relaksuja sie w ten sposob... : )
  Znam sie na tym... : )
  W lozku to tez mozna tak sie pobawic... : (...
  tylko ze potem : /PRANIE trzeba nastawiac...
  Ech...figle lozkowe sa FAJNE ! : )
  a mezczyzni tez sa FAJNI & MAJA FANTAZJE !

  Ta zabawa- zloty deszczyk - to raczej niewinne figle przy innych -
  GORSZYCH...a nawet powiedzialaby czasami obrzydliwyc zabawach sado-maso -
  dla WAZNIAKOW VIP (lacznie z jedzeniem kalu od DOMINY etc)

  : ) ; )

  Ja to NIE UFAM Donaldowi T.
  bo to patologiczny klamczuch...
  ja-panna ewcia - to KASE! z gory ! $$$$$$ GOTOWKA!
  bralabym od takich biznesmenow-VIP!
  Ale przeciez Trump nie lubi placic z wlasnej kieszeni ???
  To jest JESZCZE bardziej OBRZYDLIWE!-
  bo ja nie cierpie takich prof-gownozjadow
  co to wszystko chca ZA DARMO !

  Pani Postytutka tez MUSI jakos zarobic na zycie... : )
  xxx
 • @Oscar 17:03:29
  "W PRL zaczęto zmiany od postawienia na wysoki poziom edukacji a zaczynano od masowego analfabetyzmu.
  Wykształcono bardzo dobre kadry techniczne i naukowe... które mimo embarga rozwijały gospodarkę Polską we wszystkich kierunkach."

  Bo to zła komuna była... ;-(

  Pozdro!
 • @JimA 17:32:23
  "...prawie albo bardziej niż Rita K."

  chyba nie... bardziej niż Rita, to jeszcze nie można ;-)))

  Pozdro!
 • @panna ewcia 00:03:24
  "Ta zabawa- zloty deszczyk - to raczej niewinne figle przy innych -
  GORSZYCH...a nawet powiedzialaby czasami obrzydliwyc zabawach sado-maso -
  dla WAZNIAKOW VIP (lacznie z jedzeniem kalu od DOMINY etc)"- tak? opowiedz. :) Masz takie doświadczenia?
 • @Jasiek 00:17:34
  E dlaczego? :))) jak nie można jak na pewno można... yyy - no musi się dać ;) jakoś...
  Pozdro
 • @panna ewcia 00:03:24
  "Pani Postytutka tez MUSI jakos zarobic na zycie... : )"- co konkretnie masz na myśli?
 • @Krystyna Trzcińska 22:40:45
  Merci :) Я знаю, что сказал Томас Джефферсон о демократии. :)
 • @panna ewcia 00:03:24
  "SILNI( zewnetrznie) mezczyzni * biznesmeni/politycy/bankierzy)
  to lubia takie sado-maso zabawy...
  Relaksuja sie w ten sposob... : )
  Znam sie na tym... : )"

  acha :))))
 • @panna ewcia 00:03:24
  Napisz pamiętnik- książkę... Poszukaj dobrego komiksiarza, który Ci to zilustruje... tylko, że wiesz... po 120 dniach Sodomy to ja nie wiem czy ktoś jeszcze będzie zainteresowany tym szajsem... Musisz poszukać, może jakaś drukarnia pozarządowa... nie wiem
 • @JimA 00:19:01
  @panna ewcia 00:03:24
  "Ta zabawa- zloty deszczyk - to raczej niewinne figle przy innych -
  GORSZYCH...a nawet powiedzialaby czasami obrzydliwyc zabawach sado-maso -dla WAZNIAKOW VIP (lacznie z jedzeniem kalu od DOMINY etc)"- tak? opowiedz. :) Masz takie doświadczenia?

  JimA 03.11.2019 00:19:01
  xxxxxxxxxxxxxxxxx
  Jim!
  Usmialam sie... : )
  Ja osobiscie sie w tym NIE specjalizuje...
  ale mam/mialam kolezanki/przyjaciolki Panie Prostytutki -
  ktore za DUUUZA OPLATA wykonywaly takie EXTRA uslugi..
  dla polskich VIP-ow...
  : )
  Ja lubie bardzie APETYCZNE figle... : )
  ale VIP-y( politycy/biznesmeni/bankierzy)
  to BARDZO lubia takie sado-maso gierki..
  DOMINA MUSI zalozyc odpowiednie sexi ubranko..SZPILKI/dlugie buty
  cos a la styl z USA filmu -PRETTY woman/lady - : )

  https://www.youtube.com/watch?v=3KFvoDDs0XM
  Oh, Pretty Woman

  a ON-jej niewolnik...MUSI BYC na kolanach...spacerowac jak pies...
  Domina ma skorzany BICZ/szpicrute...
  I SMAGA go...KRZYCZAC na niego...
  on-niewolnik...NIE smie nawet podnies wzroku na nia...
  to go podnieca...
  potem ONA krzyczy...ze byl NIEGRZECZNY..smaga go...
  slady na ciele niewolnika-psa..
  ON NIE moze jej nawet dotykac...
  jest NICZYM...NIKIM...
  On-jako pies/niewolnik - sie w ten sposob...RELAKSUJE PSYCHICZNIE>>>
  I KARA: Domina kaze mu sie np. onanizowac... az do wytrysku...
  : )
  (chodzi o to tez aby byl (orgazm/climax)- bo to koncowy RELAX
  fizyczny/psychiczny !
  Ech...Fajne sprawy !
  xxx ; )

  Ja to ZA DARMO bym niektorych SZUBRAWCOW tak wychlostala !
  : )
 • @panna ewcia 00:36:40
  Nie ogląda Pani zbyt dużo wiadomości? to może powodować urojenia tego typu... Bardzo współczuję. Mam nadzieję, że minie... ;xxx)
 • @JimA 00:31:36
  @panna ewcia 00:03:24
  Napisz pamiętnik- książkę... Poszukaj dobrego komiksiarza, który Ci to zilustruje... tylko, że wiesz... po 120 dniach Sodomy to ja nie wiem czy ktoś jeszcze będzie zainteresowany tym szajsem... Musisz poszukać, może jakaś drukarnia pozarządowa... nie wiem

  JimA 03.11.2019 00:31:36
  xxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Eeeeeee ... Jimmi ..
  NIE PRZESADZAJ ! To nie szajs !
  To normalne zycie ...ludzkie tez przeciez..
  kawalek zycia -wiekszosci VIP-ow..
  zycia ktorego NIE zobaczysz w gazetach... na ulicy...
  bo to SEKRETY zycia...
  Kazdy czlowiek RELAKSUJE sie w inny sposob..
  : )
  zabawy sado-maso -- to potrzeba WYLUZOWANIA zestresowanej psychiki -ludzi ktorzy zajmuja WAZME stolki PUBLICZNE..
  Na co dzien pulicznie ONI graja silnych BOSS-ow
  a po pracy RELAXUJA sie w ten sposob...czujac podswiadoma potrzebe ukarania sie..za swoje BOSS-owanie..
  a tak naprawde...to nalezy im wspolczuc...potarganej PSYCHIKI !
  bo ONI-tzw.silni mezczyzni VIP -- chca miec DOMINE ZAWSZE! kolo siebie..
  aby uczyla ich..chlostala...rozkazywala !

  Ksiazke moglabym napisac... przygodowa ...na FAKTACH...
  pewnie bylby to Bestseller ! : )

  Jim...a ty co lubisz.. ??? Jakie zabawy ???
  xxx
 • @JimA 00:47:29
  @panna ewcia 00:36:40
  Nie ogląda Pani zbyt dużo wiadomości? to może powodować urojenia tego typu... Bardzo współczuję. Mam nadzieję, że minie... ;xxx)

  JimA 03.11.2019 00:47:29
  xxxxxxxxxxxxx
  Hej Jim..
  Nie jestem PANI.. : )
  tylko panna ewcia... lub ewa ... : )

  To nie sa urojenia - tylko samo-zycie...
  a jezeli ty w tym nie gustujesz...to NIE znaczy ze jest to ZLY sposob na zycie/relax/zabawe...

  Ludzie sa rozni...maja rozne zainteresowania I sex/rodzaje seks sa NIEODLACZNA czescia zycia czlowieka na ziemii...
  I nie jest to ZADEN GRZECH! bawic sie w ten sposob...
  : ) to czesc Fajnego zycia niektorych ludzi..

  GRZECH sensu stricte- to tylko nasze ludzkie wady/ulomnosci
  to wady czlowieka ktory MUSI ciagle uczyc sie samego siebie...
  potykajac sie na kamienistej drodze zycia ziemskiego...
  MUSI sie ciagle podnosic...
  ciagle doskonalic w procesie RE-inkarnacji - podczas wedrowki ziemskiej..aby isc..isc...
  ciagle DUCHEM swoim w STRONE SLONCA -UP THERE!

  Nie ma innego grzechu - oprocz GRZECHU ludzkich wad....

  Te Starotestamentowe banialuki na temat jakiegos grzechu pierworodnego- napisane w formie parchatej hagady-
  to JEST DUZT SZAJS!

  xxx : )
  Nie musisz mi wspolczuc..
  Bi NIE zalezy mi na twoim wspolczuciu !
  Ani na wspolczuciu nikogo innego tez nie!
 • @JimA, "НОВЫЙ МИРОВОЙ ПОРЯДОК" Что нас ждет в ближайшем будущим? Шокирующий план МИРОВОГО ПРАВИТЕЛЬСТВА. Вымышленные структуры
  как ООН, Большая семёрка, G20 — Группа двадцати, Бильдербергский клуб, иллюминаты, массоны - это единая политическая власть!


  https://youtu.be/KfupX4F6f1E?t=10s

  Bogumił Boguchwał
 • @JimA Masońska kontrola umysłu Cz.1/2
  .  https://www.youtube.com/watch?v=YEqXvQp_jOY
  Bogumił Boguchwał
 • Bogumił Boguchwał
  https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2016/12/nintchdbpict000284370265.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 09:57:00
  @Krystyna Trzcińska 09:57:00 vel BOGUSLAW
  @JimA, "НОВЫЙ МИРОВОЙ ПОРЯДОК" Что нас ждет в ближайшем будущим? Шокирующий план МИРОВОГО ПРАВИТЕЛЬСТВА. Вымышленные структуры

  как ООН, Большая семёрка, G20 — Группа двадцати, Бильдербергский клуб, иллюминаты, массоны - это единая политическая власть
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Te filnik na youtube...po rosyjsku to pol-PRAWDY!
  Teraz na zakonczenie WW3...
  wszystko zie zmienilo/ZMIENI dla wszystkich...
  WLADZA Rotszyldow...Rokefelerow..czy innych mocarzy ??
  ????
  Jaka wladza...jakie BOGACTWA ????
  na youtube ??? wirtualne ????
  nawet jesli ktos posiada ZLOTO...
  to I co..
  Samo zloto $$$$£££%%% NIE da ani kasy...ani wladzy...
  Zlota nie mozna zjesc..ani nakarmic nim OBYWATELI..
  Teraz 2019
  Firmy padaja..WSZEDZIE... bo GREED na £££$$$%%%%%%
  byl ZBYT duuuuuuzy...
  GREED/lakomstwo BYL WIEKSZY niz ilosc posiadanej GOTOWKI w bankach etcetc.
  OBECNIE DUZE firmy..& ich duuuze partnerskie firmy konsultingowo-ksiegowe.....etc..
  ROBIA przeglad starych DOKUMENTOS&papierowych dowodow ksiegowych..
  wrzucajac wszystko -- co mogloby obciazyc ic wlasne MALWERSACJE-
  ad KOSZ-niszczarka dokumentow...
  PRZYKRYWAJA....manipuluja...oszukuja nadal...bo diabel masonski
  NIE ma rozumu...tylko instynkt-jak zwierzeta !
  ....
  Ponizej przyklad grecki - z wrobieniem w sprawe -tzw. DANYCH tylko - dane osobowe POLKI....
  Im WIEKSZA kasa tym WIEKSZE ZLODZIEJE-tuzy kreca sie...

  PRALNIA kasy -transferowa-Grecja/UK etc.
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-gospodyni-domowa-oskarzona-o-wielkie-malwersacje-w-grecji-to-czyjs-wymysl/mzdnkcm

  xxx Buzka : )
 • @Pedant 10:45:28
  @Pedant 10:45:28

  : ) Rozumiem..ze to jest ZAKODOWANA Wiadomosc
  dla Bogdana : )
  Bogumił Boguchwał keep quiet!dont move!
  WATCH out: https://www.youtube.com/watch?v=m2uTFF_3MaA

  Yellow Submarine /// : )
  ; )

  xxx
 • @panna ewcia 20:05:37
  "Rozumiem..ze to jest ZAKODOWANA Wiadomosc
  dla Bogdana : )"

  Dokładnie. Z Boguchwałem Trzcińską należy komunikować się kodem obrazkowym.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031