Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 717 komentarzy

Polityka globalna

Anna-PK - Żona, matka, właścicielka psa o imieniu Maja.

Bieżący nie-pokój światowy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To jest godło Chin w którym jest Świątynia Niebiańskiego Spokoju. Właśnie tego niebiańskiego spokoju światu brakuje i zbliżamy się do do tego, że Chiny go światu zaoferują.

Prezydent Trump nie robi nic innego niż poprzedni amerykańscy prezydenci; atakuje cele daleko od Ameryki i wszczyna burdy. Jedno co go różni od poprzedników, to nie ubiera własnej działalności w we wzniosłe słowotwórstwo o wspaniałej roli USA w utrwalanie pokoju i demokracji. 
Trump nie tworzy mitu Ameryki jako obrońcy stabilnego światowego porządku i tu właśnie uważam, że skromność Trumpa oraz jego wkład w światowy porządek  powinny być docenione. Widać gołym okiem skutki jego dobroczynnej działalności. Uspokoiły się protesty antyrządowe w Rosji, Hong-Kongu, Wenezueli czy Boliwii, a nawet Żółte Kamizelki  przysiadły. Nikt nie chce się wygłupiać, jak jego wygłup nie trafi na czołówki gazet i bieżacych wiadomości, bo te są już zarezewowane dla prezydenta USA.
Bieżąca sytuacja stała się jednak niezwykle uciążliwa dla prezydenta Putina. Rządy poszczególnych państw ciągle szukają u niego rady i pomocy. Ja mu jednak nie współczuję, ma za swoje, trzeba było z większą starannością  dobierać i ustanawiać liderów w poszczególnych krajach.  Gdyby zamiast prezydenta Trumpa, prezydentem USA była H. Clinton, to by wiadomości o śmierci generała Suleimaniego by podano tak: „Przybyliśmy, zobaczyliśmy i on umarł”.  Tak jak to było z Kaddafim. https://www.youtube.com/watch?v=mlz3-OzcExI
Grafik prezydenta Putina jest tak napięty. „W ciągu zaledwie kilku dni Władimir Putin rozmawiał telefonicznie z prezydentem Turcji i zaprosił go do Moskwy; odbył telefon z premierem Izraela, gdzie rozmawiali o „kwestiach bezpieczeństwa”; odwiedził Arabię ​​Saudyjską i  Zjednoczone Emiraty Arabskie. https://www.bbc.com/news/world-europe-50068498
Jest tak prezydent Putin zajęty, że kanclerz Merkel dopiero dostała datę wizyty na 11. 01.2020. a co robić dzisiaj kiedy amerykańska ambasada wykazuje niezadowolenie, że Europa nie zachowuje się poprawnie? W międzyczasie liderzy UK, Francji i Niemiec  proszą Iran, aby się wstrzymał i na Allacha nie zaczął budować bomby jądrowej i bez tego jest niebezpiecznie. https://www.dw.com/en/iran-crisis-germany-france-uk-urge-de-escalation/a-51895571
 Brytyjczycy  i Amerykanie zabezpieczają swoje tankowce  dwoma  korwetam i  łódź podwodna by się przydała i takie jest uzbrojenie, kiedy nie ma jeszcze nawet wojny. https://www.theguardian.com/uk-news/2019/aug/05/uk-joins-us-in-mission-to-protect-oil-tankers-in-gulf
Tylko Chiny z łagodnym uśmiechem  Buddy przyglądają się temu jaki wrzątek gotuje europejska cywilizacja, ale aby to zrozumieć to trzeba wiedzieć, że w godle Chin jest Świątynia Niebiańskiego Spokoju a nie jakieś ptaki i zwierzęta jak to mają inni. Chiny mają dla świata Nowy Pas i go użyją, bo  jak wiadomo wychowanie bez pasa jest nic nie warte.

KOMENTARZE

 • 5*
  Świetny sarkazm.
  Bibi co raz to przyjeżdża do Moskwy i szepcze Putinowi coś do ucha, chyba Putinowi wpada to jednym uchem a drugim wypada, bo jednak Rosja wspólnie z Chinami i Iranem przeprowadziła niedawno morskie manewry wojskowe.
  No i Chiny jak zawsze spokojnie, bez rozgłosu, czynią swoje.
  Rosja przejęła główny hejt na siebie.
  W ramach rozegrania USA.
  Bo i Chinom i Rosji zależy na wspólnocie handlowej od Władywostoku po Lizbonę.
 • @lorenco 18:50:02
  Bo w CHinach nie objawi się nagle jakis Icek czy inny Mosiek i nie powie, że "ja jako Chińczyk Han żydowskiego pochodzenia..."
 • @lorenco 18:50:02 Właśnie mało komentuje się rolę Chin
  w tym wszystkim. A źródła podają, że Chiny mają zainwestowane duże pieniądze w Iranie. Kupiły duże nowe złoża ropy i gazu. Ze względu na amerykańskie sankcje nie ogłaszają się zbyt mocno.
 • @Wican 18:53:53 Owszem, są też tacy, ale chyba są już w Izraelu.
  "Chińczyk Han żydowskiego pochodzenia..."
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%BByd%C3%B3w_w_Chinach
 • @Anna-PK 18:54:33
  Chiny w ogóle mają dużo kasy
 • @Wican 19:00:26
  Wiem, ze tam byli Żydzi, wszak musieli miec faktorie "startowe" przy Jedwabnym Szlaku. Ale to był czysty interes. Cywilizacja chińska nie da się nikomu szantażować
 • Iran i Bliski Wschód jest czułym miejscem gdzie stykają się interesy
  Chin i USA. https://www.wnp.pl/nafta/chinczycy-nie-przejmuja-sie-amerykanskimi-sankcjami-na-iran,348489.html

  Właśnie są tam Chiny, a nie Rosja i te manewry były tym ciekawsze, że Chiny zadeklarowały się jako sojusznik Iranu. To jest bardzo ciekawe i należy śledzić jak to się rozwinie.

  A może się rozwinąć tak, że Chiny zajmą się Tajwanem gdzie szykują się wybory prezydenckie 11.01. Ponoć Chiny prowadzą tam potężną propagandę i to może odciągnąć uwagę USA od Iranu.
 • "To jest godło Chin w którym jest Świątynia Niebiańskiego Spokoju." - Koło zębate to masoński symbol wschodzacego Słońca -
  .


  Jutrzenka jest symbolem Illumminati (oświeconych) - Szatana !!!


  Tak jak w Biblii przepowiedziano - Czas Armgedonu nadszedł !!!


  A Rosja, Persja, Asyria, Chiny, USA i IsRaEl mają w nim swoje przypisane wcześniej role do odegrania.  Komunizm na świecie tak samo upadł jak komuniści w Polsce, Rosji, Chinach..., EU, USA,... i ONZ (UN)!!!


  "NOWE JUTRO" wykreowane przez królów BABI-LiON-u


  Putin, Merkel, Xi Jinping byli i są oficerami S-łużb S-pecjalnych MIEDZYNARODÓWKI KOMUNISTYCZNAJ (OGÓLNO-ŚWIATOWEGO KOŁCHZU).


  https://img2.dmty.pl//uploads/201602/1456782247_jh2rnk_600.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 19:39:38 O tak!
  Światowe S - piski nie mają urlopu, cały czas pracowicie s-piskują!
  A godło ZSRR jest dzisiaj najbardziej imperialne.
 • @ Autorka, All
  "...ale aby to zrozumieć to trzeba wiedzieć, że w godle Chin jest Świątynia Niebiańskiego Spokoju a nie jakieś ptaki i zwierzęta jak to mają inni."

  Hmmm....
  Sam nie wiem czy ptacy. W niektórych przypadkach bowiem to coś ma dwa głowy. I jak tu latać?
  A z drugiej strony ta niebiańskość. Jakiego ona rodzaju? Niebiesia są świeckie, buddyjskie, z ilomaś tam dziewicami na głowę i strumieniami wina, komunistyczne jak partia Chin czy może jeszcze jakieś inne?
  No i oczywiście oprócz świątyni dostrzegam gwiazdki - oczywiście pięcioramienne. No to już normalnie przegięcie chyba jakieś bo, biała i czerwona też miały po 5 ramion.... dobrze, że choć odwrócone nie są.

  Podaję dwa linki, bo czuję że zaraz zjawi się tu perwersyjna Kryśka ze swoimi grafikami i dopiero będzie się działo ;-)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/God%C5%82o_Chi%C5%84skiej_Republiki_Ludowej

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pentagram

  Oczywiście 5* i kwiatuszek:

  @---->>>>>>>>>>>-------------------------

  Ukłony
 • @Krystyna Trzcińska 19:39:38
  Kryśka, wiedziałem, że się zjawisz - zrobiłaś to jak pisałem swój koment.
  Oto kwiatuszek dla Ciebie z uprzejmą prośbą, żeby już obrazków więcej nie było:

  @--->>>>>>>>----------------------------
 • @ Autorka, All
  Albo ja się walnąłem - 1 gwiazdka zamiast 5 (ale aż takich problemów z oczami to nie mam), albo licznik źle działa.....
 • @Jasiek 19:59:51 Proste wszystko jak drut kolczasty!
  Jest świątynia, jest niebo i złote gwiazdy. A chińskie niebo jest czerwone bo wiadomo, że w czerwone niebo jest najlepsze, a mam na to dowód i potwierdzenie 1.5 mld Chińczyków.
 • @Jasiek 20:06:56 Trzeba uważać, bo czasami "walnięcie" powoduje, że
  pojawiają się gwiazdy w większych ilościach, szczególnie w oczach. "Albo ja się walnąłem - "

  A dla mnie gwiazdki nie są tak istotne, ja tylko baba jestem, nie wojskowa zresztą, aby na gwiazdki liczyć. ;)
 • Autorka
  Brawo Pani Aniu 5*
 • Z ostatniej chwili...
  Dziennikarz BBC mówi, że Trump powinien zaskakiwać wrogów, a nie sojuszników.
  A jakie zaskoczenie... Prezydent Trump obiecuje, że zbombarduje ponad 5o miejsc historycznych i kulturalnych Iranu. Po tym oświadczeniu wyszedł Pompeo i przetłumaczył, że historii i kultury nie miał prezydent na myśli. A potem prezydent Trump znowu twitował, że owszem chodziło o historię i kulturę.
  Najbardziej pogubieni są sojusznicy, brytyjski poseł tak mieszał, że nie było wiadomo, czy jest on "za" a może nawet "przeciwko".

  Polacy powinni połać tam Wałęsę, będzie tam pasował jak ulał.
 • @Anna-PK 21:00:38
  https://twitter.com/RudawEnglish/status/1214170432603086853/photo/1 Salute .
 • @Repsol 21:11:21 Dobre!!! Chiny powinny dostarczyć Irakowi
  pieniądze, to Amerykanie wyjdą jak Irak zapłaci. A może nawet ... Polacy coś na tym zarobili. ;)

  Ale generalnie, to jest bardzo ważna i poważna informacja.
 • @Repsol 21:11:21 Z ostatniej chwili!!! Sulejmani pokonał Trumpa!!!
  "Wojskowa koalicja pod wodzą USA poinformowała, że wycofa swoje siły z Iraku."

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wojskowa-koalicja-pod-wodza-usa-poinformowala-ze-wycofa-swoje-sily-z-iraku/d0wh00d
 • Chiny - póki co - są
  głównym generatorem forsy dla światowego, czarciego pomiotu - i nic nie wskazuje na to - aby w tej kwestii miało się coś zmienić.
  Wniosek?
  Jak będzie dalej - to tylko Bóg wie. Natomiast sporo ludzi wie, że ewentualny upadek Białej Ameryki - nie będzie równoznaczny z osłabieniem czy wręcz upadkiem - światowego, czarciego pomiotu.
 • Czy naprawde zginal ten iranski general?
  Czy naprawde Epstain popelnil samobojstwo? Czy Kulczyk naprawde umarl? Kiedys Trump kazal ostrzelac Tomahawkami lotnisko syryjskie ale 15 minut przed atakiem Syryjczycy wyciagneli z bunkrow mysliwce daleko na trawnik by sie im nic zlego nie stalo.
 • @Anna-PK 21:00:38
  Świetna myśl. Nie musiałby przejmować się konstytucją.
 • @Anna-PK 21:29:51
  Nigdy nie wierz eskimosom .Ukłony . https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-01-06/wojska-usa-wycofaja-sie-z-iraku/
 • @staszek kieliszek 21:56:38
  Kolczyk z Adamowiczem razem czytają newsy przy drinkach z parasolkami.
 • Wrogów trzymać blisko, a przyjaciół daleko - albo odwrotnie.
  "Unia Europejska ściele czerwony dywan dla irańskiego ministra spraw zagranicznych Mohammada Javada Zarifa w obliczu rosnących obaw przed potencjalną wojną na Bliskim Wschodzie.
  Służba dyplomatyczna UE potwierdziła w niedzielnym oświadczeniu, że szef polityki zagranicznej Josep Borrell osobiście zaprosił Zarifa do odwiedzenia Brukseli - w rozmowie telefonicznej tego samego dnia, w którym prezydent USA Donald Trump zagroził bombardowaniem Iranu w związku z rosnącymi napięciami między Teheranem a Waszyngtonem .
  https://www.politico.eu/article/eu-invites-iran-foreign-minister-to-brussels-amid-tensions-with-us/
 • 5*
  Prezydent Iranu Hasan Rowhani powiedział że Iran także ma namierzone amerykańskie cele, a jest ich aż 290 !!!

  Ta liczba jest nawiązaniem do ameryksnskiej zbrodni w 1988 roku a dokładnie to 3 lipca 1988 roku.
  Bandyci amerykańscy na krążowniku uss vincennes zestrzelili wówczas Irański pasażerski samolot Iran Air IR655 gdy przelatywał nad iranskimi wodami terytorialnymi Zatoki Perskiej w prawidłowym korytarzu powietrznym. Amerykanscy mordercy zamordowali wówczas 290 osób.

  I po tej zbrodni, zadnych jak zwykle dla ameryksnskich zbrodniarzy konsekwencji.

  O tym to te yankees-file mają gęby zamurowane.
 • @Monaco 23:23:55
  Najlepiej by było, aby Putin nie leciał do Izraela na tę rocznicę holokaustu czy coś tam, niech leci Duda i niech se przemawia.
  Jakby tak Jankesi ubili Putina, co może przetrenowali na tym irańskim generale, wtedy istnienie nasze na naszej Matce Ziemi byłoby pod wielkim znakiem zapytania.
 • @lorenco 00:09:40 Dziwy się dzieją na tym świecie i ja nie wiem
  czy to źle czy dobrze. Amerykanie piszą: "Putin światowy mąż stanu."

  https://prospect.org/blogs/tap/putin-world-statesman/

  (A. Merkel jest na zdjęciu, ale proszę nie robić żadnych analogii; nie piszą, że jest "żoną stanu", nie tego nie ma.)
 • @Anna-PK 00:24:09
  Ja nie wiem, jednak pamiętam kampanię wyborczą Trumpa, naobiecywał, naobiecywał, ludzie w USA myśleli, że Trump będzie wraz z Putinem zdobywał obce planety a nie się "żarł".
  Może i Trump rzeczywiście chciał aby był pokój i spokój na Ziemi, lecz w USA prezydent niby jest prezydentem a w sumie jest pacynką odpowiednich środowisk. Tak już - ostrzeżenie, nie fikaj, bo skończysz jak Kennedy.
 • Lepiej się napić, zerżnąć jakąś sympatyczną dziewczynę niż uprawiać politykę
  oto dowód.
  .https://sun9-31.userapi.com/c206828/v206828305/2db8e/L_0S0l5g4xc.jpg
 • Co dalej na Bliskim wschodzie ?
  Amerykanie muszą wyjść z Iraku nie mają tam żadnych liczących się sił, zostali zamknięcie w bazach (łatwy cel) a zaopatrzenie baz zostało zablokowane.
  Żaden Amerykanin nie wychyli nosa z bazy czy z ambasady USA.
  Jedyna opcja to wycofanie uzgodnione z Irakiem i pod ochroną wojsk Irackich.
  I pewnie tak się stanie ... kompetentni dowódcy USA już to wiedzą a politycy i idioci pewnie jeszcze nie.

  Iran Irak oraz Syria stworzą na Bliskim wschodzie prawdziwe Międzymorze.. o który marzy Prezes nad Wisła.
  Wsparcie gospodarcze przyjdzie z Chin a militarne z Rosji.
  Za Irakiem pójdzie Katar, może nawet Arabia Saudyjska... a pewnie Liban i może Jordania.
  Egipt już jest w sojuszu z Syrią i Irakiem..
  Izrael pozostaje sam otoczony przez miliard rozwścieczonych Arabów uzbrojonych przez wojnę po zęby w tym w najnowszą broń Rosyjską i Amerykańską (Irak)... a jeszcze jest broń Chińska w rezerwie...

  I tu pojawia się na scenie Putin...już za chwilę tam gdzie Dudek nie chce polecieć.

  Putin za cenę odejścia Netaniachu oferuje Izraelowi Rosyjską parasolkę.
  żydzi nie mają wyboru muszą przyjąć ofertę lub zginąć..
  a żydzi do ginięcia są ostatni..słabych i bezbronnych (np Palestyńczyków) mordować to co innego ale samemu ginąć to już nie.
  Izrael za sprawą nowych władz opartych o żydostwo Rosyjskie pod kontrola Rosji staje się państwem podobnym do Syrii ..
  Izrael zostaje rozbrojony z broni atomowej, otwiera obozy koncentracyjne dla Palestyńczyków, uchwala nową konstytucję już nie rasistowską jak dotychczas...
  Bliski wschód pogrąża się w pokoju i odbudowie.

  Bez krwiożerczego Izraela Tramp uzyskuje oddech i łatwiej rozprawia się z neokonami czyli z mafią żydowską na terenie USA.

  Mafia słabnie na świecie a co za tym idzie i w Polsce.
  Polska odnoga mafii żydowskiej nie ma już na kim się oprzeć.
  Mossad przestaje rządzić w Polsce (decyzją Putina).
  Solidaruchy w końcu tracą władzę (bez Mossadu trudno im tę władzę utrzymać) i Polacy w Polsce odzyskują suwerenność.
  Mafia żydowska konspiruje się jeszcze głębiej .. znowu znika i udaje że jej nie ma .. ale jest. Bez wsparcia zewnętrznego ta mafia nie jest groźna dla Polski. Nawet nie będzie popiskiwać gdy wolna Polska uchwali nową demokratyczną konstytucję oraz uczciwą ordynację wyborczą...
  "Nadzwyczajna kasta" sama zrezygnuje i się schowa gdzieś na antypodach.

  Ciekawe kto będzie reprezentował Naród Polski na scenie politycznej...
  żaden z przebierańców się nie odważy.. znikną nie wiedzieć kiedy i gdzie.
  Mafijne media oraz inne media polskojęzyczne zostaną ograniczone systemowo do właściwych dla demokracji i suwerenności Polski proporcji...

  A cały proces zacznie się w tym roku od wyzwolenia Bliskiego wschodu i zmian w Izraelu. Izrael to klucz do pokoju na świecie.
 • @Oscar 09:18:30
  Egipt to na razie pacynka Saudów, choć bardzo niechętna. Haszymici i Saudowie to rywale.
 • @Oscar 09:18:30
  A Putin da od razu Bibiemu azyl?
 • @Anna-PK 20:09:57
  "A chińskie niebo jest czerwone bo wiadomo, że w czerwone niebo jest najlepsze..."

  Odkąd usłyszałem historyjki o rozkułaczaniu, wspólnych żonach itp, to żadne czerwone nieba, raje nawet tu na Ziemi mnie nie pociągają.

  "a mam na to dowód i potwierdzenie 1.5 mld Chińczyków."

  W sumie to racja - te półtora miliarda musiało się skądś wziąć...
  I choćbym miał nie wiem jaki argument, to tylu Chińczykom nie uradzę ;-)
 • @Anna-PK 21:00:38
  "Prezydent Trump obiecuje, że zbombarduje ponad 5o miejsc historycznych i kulturalnych Iranu. Po tym oświadczeniu wyszedł Pompeo i przetłumaczył, że historii i kultury nie miał prezydent na myśli."

  Widziałem Trumpa jak występował na jakimś "łrestlingowym iwencie" - 55 sekunda:

  https://www.youtube.com/watch?v=5NsrwH9I9vE

  Co tu dużo wymagać ;-(
 • @Oscar 08:27:35
  Oscar, zachowuj się, proszę ;-)))
 • To niezwykle ciekawe zeznania Irakijczyka. To skrajnie ważne.
  Jeżeli to prawda to bandytyzm USA przechodzi wprost ludzkie pojęcie.
  Na tle poniższego wyobraźcie sobie w co nas pakuje PIS i różne Błaszczaki..

  "
  Oto, o czym dyskutowano na tej sesji (bez emisji): Abdul-Mehdi ze złością mówił o tym, jak Amerykanie zrujnowali kraj i teraz odmówili ukończenia projektów infrastruktury i sieci elektrycznej, chyba że obiecano im 50% przychodów z ropy – Które Abdul-Mehdi odmówił.

  Abdul-Mehdi: Właśnie dlatego odwiedziłem Chiny i podpisałem z nimi ważną umowę, aby zamiast tego przystąpić do budowy. Po powrocie Trump wezwał mnie do odstąpienia od umowy, a kiedy odmówiłem, zagroził mi ogromnymi demonstracjami przeciwko mnie, które zakończyłyby mój PM

  Abdul-Mehdi: I tak naprawdę zmaterializowały się przeciwko mnie ogromne demonstracje, a Trump dzwoni ponownie i mówi, że jeśli nie spełnię jego żądań, umieści snajperów Marines na najwyższych budynkach, którzy będą celować i zabijać zarówno protestujących, jak i siły bezpieczeństwa , próbując wywrzeć na mnie presję.

  Abdul-Mahdi: Ponownie odmówiłem i złożyłem rezygnację, a do dziś Amerykanie nalegają na anulowanie naszej umowy z Chinami.

  Abdul-Mehdi: Po tym, kiedy nasz Minister Obrony publicznie powiedział, że trzecia strona atakuje zarówno protestujących, jak i bezpieczeństwo (tak jak groził Trump), otrzymuję nowy telefon od Trumpa, który zagroził, że zabije zarówno mnie, jak i MoD, jeśli będziemy kontynuować mówienie o tej „trzeciej stronie”.

  Podsumowując, i mówiąc wprost: Stany Zjednoczone: – odmówiły ukończenia odbudowy zniszczonego przez siebie kraju – zażądały 50% wszystkich dochodów z ropy naftowej z Iraku w zamian za ukończenie tej pracy (w stylu gangstera) – oszalały, gdy Irak zamiast tego spojrzał na Chiny (cd.)

  JAKIEŚ PYTANIA???
  "
 • Chiny nie na darmo mają w godle tę świątynię.
  Chiny nie dopuszczą do wojennej rozprawy mając wpływy na całym świecie.
  1. Manewry z Rosją i Iranem oznaczały, że są po stronie Iranu.
  2. Sprzężenie gospodarcze Chin z USA położy gospodarkę amerykańską nawet przy małym wysiłku Chin. Wystarczy, że przestaną kupować z Ameryki żywność.
  3. Nikt, żadne państwo ( nawet Izrael) nie popiera USA w wojnie z Iranem.
  4. Kongres USA pracuje nad prawem uniemożliwiającym działanie Trumpa. Areszt?
  5. USA muszą wycofać się z Bliskiego Wsch.
 • WPS
  Profesor W.Katasonow podsumowuje rezultaty roku 2019.
  Główna myśl, że 2019 był to rok zaostrzenia napięć psychologicznych i socjalnych i wielkich rozczarowań polityką władz Rosji. Sytuacja jego zdaniem jest nieco podobna do polityki przedrewolucyjnych elit rosyjskich w roku 1917 poprzedzających wybuch rewolucji.
  W wymiarze międzynarodowym najważniejsze wydarzenia to wojna handlowa USA z Chinami i zablokowanie Północnego Potoku 2.
  Ogólny nastrój minionego roku, to narastająca globalna burza bądź załamanie gospodarcze i polityczne, których ostateczne skutki są nieprzewidywalne.
  Gdyby rysować obraz globalnego gospodarza i zarządcy pieniędzy, to zdaniem profesora najwyższa instancja ma postać diabła, a jego drobnymi przedstawicielami są akcjonariusze Banku Rezerwy Federalnej.
  Główne zadania dla polityki rosyjskiej, to zagwarantowanie bezpieczeństwa państwa na wypadek kontrdziałań ” zarządców pieniędzmi” , całkowita zmiana konstytucji Rosji, przywrócenie suwerenności Centralnemu Bankowi Rosji, kontrola transgranicznego przepływu kapitału, monopol państwa w dziedzinie handlu zagranicznego.

  https://www.youtube.com/watch?v=KPFJPVO3ICY&feature=emb_logo

OSTATNIE POSTY

więcej
 • SPOŁECZEŃSTWO

  Jeżeli...

  Nad Polską czuwa USA, niezależnie jak Rosję w to mieszać, wkręcać, oskarżać, to nie ma żadnych szans na zmiany. Być może będą jakieś podchody chińskie, ale Rosji w Polsce nie będzie. To do wszystkich, którzy straszą i tych co się boją Rosji. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Tajemnice władzy Putina

  Prezydent Rosji Władimir Putin zaskoczył wszystkich podczas przemówienia kiedy ogłosił szereg poprawek do konstytucji, których uchwalenie przekształciłoby rosyjski system polityczny. czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Globalne działanie antyglobalistów.

  France Libre 24, logo Wieży Eiffla, strona internetowa wyglądająca jak francuski portal informacyjny, zawiera też artykuły w języku francuskim. Jest to wszystko bardzo mylące. Badania ujawnieniają związek portalu z Polską. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031